„Moja pracownia marzeń z RODZICEDZIECI.PL” – wręczenie nagród

Wczoraj dla dwóch siemianowickich szkół był szczególny dzień, ponieważ otrzymały od nas nagrody, które wygrały w pierwszej edycji konkursu „Moja pracownia marzeń z RODZICEDZIECI.PL”. Zobaczcie sami ile radości im to sprawiło.

Zwycięzcami w konkursie zostały trzy szkoły z Siemianowic Śląskich, ponieważ to do nich kierowany był plebiscyt. Nagrodę główną otrzymała Szkoła Podstawowa nr 8, czyli 5 tys. zł na zakup pomocy dydaktycznych. Drugie miejsce, a wraz z nim nagrodę w wysokości 2 tys. zł trafiło do Szkoły Podstawowej nr 4, a miejsce trzecie i 1 tys. zł otrzymała Szkoła Podstawowa nr 16. W sumie udział w konkursie wzięło dziewięć szkół.

4 kwietnia mieliśmy przyjemność odwiedzić dwie zwycięskie placówki, by przekazać im zasłużone nagrody, czyli nowe pomoce dydaktyczne i naukowe dla wszystkich uczniów. Zawitaliśmy do SP nr 8 oraz SP nr 16. Radość dzieci była ogromna, a to oznacza, że nasza misja ma sens! Już niebawem startujemy z kolejną edycją. Tym razem udział w konkursie mogą wziąć szkoły z całego województwa śląskiego. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Komentarz do “„Moja pracownia marzeń z RODZICEDZIECI.PL” – wręczenie nagród

  • 7 kwietnia 2019 at 13:19
    Permalink

    super sprawa – polaczone przyjemnosc , operatywnosc – i dazenie do celu dzieci i mlodziezy – – z nauka pozdrawiam

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

# Ku przestrodze
close slider
Slider