Galeria prac konkursowych

 

 

 

Mamy już komplet prac konkursowych. Zachęcamy do zwiedzenia poniższej galerii. Pod galerią znajduje się formularz głosowania, który umożliwia oddanie głosu na jedną z prac!

Biorąc pod uwagę zaangażowanie dzieci w wykonanie prac konkursowych oraz mając na uwadze ideę, która przyświeca naszej akcji postanowiliśmy zamieścić w galerii wszystkie prace konkursowe.

Zapraszamy do głosowania.

Galeria prac konkursowych

Kliknij, aby zobaczyć pracę w pełnym rozmiarze.

Zuzanna Grzywacz

Weronika Wiśniewska klasa 5.
Szkoła Podstawowa nr 11

Zuzanna Grzywacz

Wioletta G. Kl. IV a, Szkoła Podstawowa nr 1

PRACOWNIA POLONISTYCZNA, Ola Buczak, kl. 6, Szkoła Podstawowa nr 16

PRACOWNIA POLONISTYCZNA, Julia Stiller, kl. 6, Szkoła Podstawowa nr 16

PRACOWNIA NAUKOWA, autror: Zuzanna Paluch, kl. 1 Szkoła Podstawowa nr 16

Pracownia marzeń, Weronika Zając, klasa 6 a, SP nr 8, Zespół Szkół Sportowych

PRACOWNIA KOMPUTEROWA, Mikołaj Moj i Grzegorz Zdanowski, kl. 6, Szkoła Podstawowa nr 16

PRACOWNIA JĘZYKOWA, Marysia Susło, kl.5, Szkoła Podstawowa nr 16

Pracownia językowa, Katarzyna Stepuła, Zespół Szkół Sportowych

PRACOWNIA DOBREJ ZABAWY - ŚWIETLICA, Maja Susło, zerówka, Szkoła Podstawowa nr 16

PRACOWNIA CHEMICZNA, Jessica Rękawik, kl. 6, Szkoła Podstawowa nr 16

PRACOWNIA CHEMICZNA, Bianka Nowak, kl. 7, Szkoła Podstawowa nr 16

Pracownia chemiczna - fizyczna J. Bogusiewicz kl.VIIa Szkoła Podstawowa nr 4

Pracownia artystyczna, Julia Balawejder, Zespół Szkół Sportowych

Paulina Matura, klasa 5, Szkoła Podstawowa nr 8

Natasza K. Kl. I c, Szkoła Podstawowa nr 1

Natalia R. Kl. II a, Szkoła Podstawowa nr 1

Laura Dz. Kl. I c, Szkoła Podstawowa nr 1

Kacper S. Kl. II a, Szkoła Podstawowa nr 1

Franek H. Kl. II a, Szkoła Podstawowa nr 1

Basia G, kl. I c. , Szkoła Podstawowa nr 1

Borys N. . Kl. II a, Szkoła Podstawowa nr 1

Aleksandra Połeć, klasa 3bG, Szkoła Podstawowa nr 8

Nadia Stram, klasa 3aG, Szkoła Podstawowa nr 8

Patrycja Wolszczak, klasa 3bG, Szkoła Podstawowa nr 8

Pracownia chemiczna, Monika Chrobok, klasa 3 b gimnazjum, Zespół Szkół Sportowych

Pracownia chemiczno-fizyczna- W.Masiak kl.IIIcG

Pracownia fizyczno - chemiczna M.Kozera kl. IIIaG Szkoła Podstawowa nr 4

Pracownia geograficzno-biologiczno-chemiczna S.Skolik kl.IIIaG

Wiktoria Kołodziejczak, klasa 3fG, Szkoła Podstawowa nr 8

Zuzanna Maciaszek-Staśkiewicz Kl.Vc Szkoła Podstawowa nr 1

Karol Kluczewski, kl. VIb, Szkoła Podstawowa nr 13

Kamila Raszka, kl. Vd, Szkoła Podstawowa nr 13

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider
Wybierz pracę konkursową , na którą chcesz oddać głos:
  • Pracownia marzeń, Weronika Zając, klasa 6 a, SP nr 8, Zespół Szkół Sportowych* 34%, 2436 głosów
    2436 głosów 34%
    2436 głosów - 34% wszystkich głosów
  • Pracownia chemiczna - fizyczna J. Bogusiewicz kl.VIIa Szkoła Podstawowa nr 4* 20%, 1413 głosów
    1413 głosów 20%
    1413 głosów - 20% wszystkich głosów
  • Paulina Matura, klasa 5, Szkoła Podstawowa nr 8* 8%, 576 głosów
    576 głosów 8%
    576 głosów - 8% wszystkich głosów
  • Zuzanna Grzywacz Szkoła Podstawowa nr 8* 6%, 425 głosów
    425 głosów 6%
    425 głosów - 6% wszystkich głosów
  • PRACOWNIA NAUKOWA, autror: Zuzanna Paluch, kl. 1 Szkoła Podstawowa nr 16* 5%, 362 głosy
    362 głosy 5%
    362 głosy - 5% wszystkich głosów
  • Pracownia geograficzno-biologiczno-chemiczna S.Skolik kl.IIIaG Szkoła Podstawowa nr 4* 3%, 186 głosów
    186 głosów 3%
    186 głosów - 3% wszystkich głosów
  • Pracownia chemiczno-fizyczna- W.Masiak kl.IIIcG Szkoła Podstawowa nr 4* 2%, 174 głosy
    174 głosy 2%
    174 głosy - 2% wszystkich głosów
  • PRACOWNIA POLONISTYCZNA, Ola Buczak, kl. 6, Szkoła Podstawowa nr 16* 2%, 158 głosów
    158 głosów 2%
    158 głosów - 2% wszystkich głosów
  • Weronika Wiśniewska klasa 5. Szkoła Podstawowa nr 11* 2%, 148 głosów
    148 głosów 2%
    148 głosów - 2% wszystkich głosów
  • Pracownia artystyczna, Julia Balawejder, Zespół Szkół Sportowych* 2%, 141 głos
    141 głos 2%
    141 głos - 2% wszystkich głosów
  • PRACOWNIA CHEMICZNA, Bianka Nowak, kl. 7, Szkoła Podstawowa nr 16* 2%, 140 głosów
    140 głosów 2%
    140 głosów - 2% wszystkich głosów
  • Wioletta G. Kl. IV a, Szkoła Podstawowa nr 1* 2%, 117 głosów
    117 głosów 2%
    117 głosów - 2% wszystkich głosów
  • Wiktoria Kołodziejczak, klasa 3fG, Szkoła Podstawowa nr 8* 2%, 115 głosów
    115 głosów 2%
    115 głosów - 2% wszystkich głosów
  • Natasza K. Kl. I c, Szkoła Podstawowa nr 1* 2%, 115 głosów
    115 głosów 2%
    115 głosów - 2% wszystkich głosów
  • PRACOWNIA KOMPUTEROWA, Mikołaj Moj i Grzegorz Zdanowski, kl. 6, Szkoła Podstawowa nr 16* 1%, 87 głosów
    87 głosów 1%
    87 głosów - 1% wszystkich głosów
  • Aleksandra Połeć, klasa 3bG, Szkoła Podstawowa nr 8* 1%, 86 głosów
    86 głosów 1%
    86 głosów - 1% wszystkich głosów
  • Zuzanna Maciaszek-Staśkiewicz Kl.Vc Szkoła Podstawowa nr 1* 1%, 72 głosy
    72 głosy 1%
    72 głosy - 1% wszystkich głosów
  • PRACOWNIA JĘZYKOWA, Marysia Susło, kl.5, Szkoła Podstawowa nr 16* 1%, 58 głosów
    58 głosów 1%
    58 głosów - 1% wszystkich głosów
  • Patrycja Wolszczak, klasa 3bG, Szkoła Podstawowa nr 8* 1%, 51 głos
    51 głos 1%
    51 głos - 1% wszystkich głosów
  • Nadia Stram, klasa 3aG, Szkoła Podstawowa nr 8* 1%, 50 głosów
    50 głosów 1%
    50 głosów - 1% wszystkich głosów
  • Pracownia fizyczno - chemiczna M.Kozera kl. IIIaG Szkoła Podstawowa nr 4* 1%, 50 głosów
    50 głosów 1%
    50 głosów - 1% wszystkich głosów
  • Pracownia chemiczna, Monika Chrobok, klasa 3 b gimnazjum, Zespół Szkół Sportowych* 1%, 45 głosów
    45 głosów 1%
    45 głosów - 1% wszystkich głosów
  • Pracownia językowa, Katarzyna Stepuła, Zespół Szkół Sportowych* 1%, 43 głosy
    43 głosy 1%
    43 głosy - 1% wszystkich głosów
  • Karol Kluczewski, kl. VIb, Szkoła Podstawowa nr 13* 1%, 40 głosów
    40 głosów 1%
    40 głosów - 1% wszystkich głosów
  • PRACOWNIA CHEMICZNA, Jessica Rękawik, kl. 6, Szkoła Podstawowa nr 16* 0%, 21 głos
    21 głos
    21 głos - 0% wszystkich głosów
  • Basia G, kl. I c. , Szkoła Podstawowa nr 1* 0%, 18 głosów
    18 głosów
    18 głosów - 0% wszystkich głosów
  • PRACOWNIA POLONISTYCZNA, Julia Stiller, kl. 6, Szkoła Podstawowa nr 16* 0%, 16 głosów
    16 głosów
    16 głosów - 0% wszystkich głosów
  • PRACOWNIA DOBREJ ZABAWY - ŚWIETLICA, Maja Susło, zerówka, Szkoła Podstawowa nr 16* 0%, 15 głosów
    15 głosów
    15 głosów - 0% wszystkich głosów
  • Kamila Raszka, kl. Vd, Szkoła Podstawowa nr 13* 0%, 13 głosów
    13 głosów
    13 głosów - 0% wszystkich głosów
  • Natalia R. Kl. II a, Szkoła Podstawowa nr 1* 0%, 11 głosów
    11 głosów
    11 głosów - 0% wszystkich głosów
  • Laura Dz. Kl. I c, Szkoła Podstawowa nr 1* 0%, 7 głosów
    7 głosów
    7 głosów - 0% wszystkich głosów
  • Borys N. . Kl. II a, Szkoła Podstawowa nr 1* 0%, 3 głosy
    3 głosy
    3 głosy - 0% wszystkich głosów
  • Franek H. Kl. II a, Szkoła Podstawowa nr 1* 0%, 3 głosy
    3 głosy
    3 głosy - 0% wszystkich głosów
  • Kacper S. Kl. II a, Szkoła Podstawowa nr 1* 0%, 3 głosy
    3 głosy
    3 głosy - 0% wszystkich głosów
Wszystkich głosów: 7198
31 października 2018 - 31 grudnia 2018
*- dodane przez użytkownika
Tylko zalogowani użytkownicy mogą oddać głos. Wybierz z górnego menu zakładkę "Moje konto" -> "Zaloguj", aby się zalogować.

*zaznacz jedną z prac konkursowych, a następnie kliknij “Głosuj” aby oddać na nią głos.

Uwaga: Z jednego konta (numeru IP) można oddać jeden głos co 24 godziny. Oznacza to, że kolejny głos będzie można oddać dopiero gdy upłynie pełne 24 godziny od ostatniego głosowania. Przykład: Głos oddany dnia 10.10.2018 r. o godzinie 10.00, spowoduje zablokowanie możliwości kolejnego głosowania do godziny 10.01 dnia następnego, czyli 11.10.2018 r. W razie pytań prosimy o kontakt: kontakt@rodzicedzieci.pl

 

 

# Ku przestrodze
close slider
Slider