single-image

Ruszyły zapisy do konkursu „Pracownia marzeń z RodziceDzieci.pl”

Aleksandra Klimek

Od 10 kwietnia do ostatniego dnia miesiąca można zgłaszać szkoły podstawowe z województwa śląskiego do konkursu „Pracownia marzeń z RodziceDzieci.pl”. Głosowanie na poszczególne placówki rozpocznie się 1 maja.

Żeby zgłosić szkołę do udziału w konkursie należy wejść na stronę https://www.rodzicedzieci.pl/zgloszenie-szkoly-do-konkursu/ i wypełnić formularz. Regulamin akcji dostępny jest tutaj. Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia. Dzień później rozpocznie się drugi etap konkursu, czyli głosowanie na poszczególne szkoły, który potrwa do końca maja. Będziemy informować na bieżąco o przebiegu całej akcji, która w roku ubiegłym wzbudziła ogromne zainteresowanie oraz wiele emocji. Tym razem również liczymy na dużą frekwencję i zaangażowanie uczniów, ale też nauczycieli, rodziców i bliskich wspierających uczestników. Projekt organizowany jest pod patronatem prezydentów kilku śląskich miast, a także Banku PKO BP.

Przypominamy, że nagrodą główną jest niezmiennie wyposażenie pracowni dydaktycznych i zakup pomocy naukowych. Zwycięskie szkoły otrzymają odpowiednio 5 tys. zł, 2 tys. zł oraz 1 tys. zł. W ten sposób chcemy wspomóc poziom edukacji, ułatwić dzieciom i młodzieży dostęp do nowatorskich rozwiązań naukowych oraz wspierać nowoczesne formy nauczania. Udział w konkursie to szansa dla uczniów na uruchomienie ducha rywalizacji, zawalczenie o wspólne dobro, jakim są naukowe pracownie i sprzęty, które wspomagają naukę, inspirują i rozwijają kreatywność przyszłych dorosłych członków społeczności.

Zobacz również

# Ku przestrodze
close slider
Slider